Nedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Güncel İletişim Bilgileri

Nedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi adres, telefon, faks v.b. güncel iletişim bilgileri listelenmektedir.

Nedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi İletişim bilgileri:

Adres: ÇİFTLİK MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI
Telefon: 03622564648
Faks: 03622561314
İlçe: TEKKEKÖY


Eğitim Hizmetleri ile ilgili ve Nedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi ile ilgili Forum bölümümüzden bilgi, yardım ve bilgi alabilirsiniz.

İl, ilçe ve okul bazında resmi ve özel ilköğretim okullarının bilgileri ve ilköğretim programları başta olmak üzere konuyla ilgili diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

İlköğretime elektronik kayıt işlemleri internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Nedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Web sitesini meb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadan: Nedime Serap Ulusoy Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi telefon,adres ve diğer güncel iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kategori: Eğitim / İlk ve Ortaöğretim Okulları / İlköğretim Okulları / İlköğretim Okulları Listesi / İlköğretim Okulları, Liseler, Öğretmen Evleri