Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi Ve Çok Programlı Lisesi Güncel İletişim Bilgileri

Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi Ve Çok Programlı Lisesi adres, telefon, faks v.b. güncel iletişim bilgileri listelenmektedir.

Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi Ve Çok Programlı Lisesi İletişim bilgileri:

Adres: Gazibey Mahallesi Haşislambar Caddesi No:78
Telefon: 03767121026
Faks: 03767121457
İlçe: ATKARACALAR


Eğitim Hizmetleri ile ilgili ve Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi Ve Çok Programlı Lisesi ile ilgili Forum bölümümüzden bilgi, yardım ve bilgi alabilirsiniz.

İl, ilçe ve okul bazında resmi ve özel ilköğretim okullarının bilgileri ve ilköğretim programları başta olmak üzere konuyla ilgili diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

İlköğretime elektronik kayıt işlemleri internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi Ve Çok Programlı Lisesi Web sitesini meb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadan: Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi Ve Çok Programlı Lisesi telefon,adres ve diğer güncel iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kategori: Eğitim / İlk ve Ortaöğretim Okulları / İlköğretim Okulları / İlköğretim Okulları Listesi / İlköğretim Okulları, Liseler, Öğretmen Evleri