Ssk sorgulamada edevlet şifresi mecburiyet gerektirmiyor

Ssk sorgulamada edevlet şifresi mecburiyet gerektirmiyor
SSK sorgulama-SSK Hizmet Dökümü alın e-devlet şifresi mecburiyeti kaldırıldı SGK serbest bıraktı. sgk.gov.tr artık hizmet dökümü vermeye başladı.


SSK sorgulama-SSK Hizmet Dökümü alın e-devlet şifresi mecburiyeti kaldırıldı SGK serbest bıraktı. sgk.gov.tr artık hizmet gdökümü vermeye başladı.

SSK Hizmet Dökümü almak için e-devlet şifresi mecburiyeti kaldırıldı SGK serbest bıraktı. sgk.gov.tr artık hizmet gdökümü vermeye başladı. Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre,SSK Hizmet Dökümü almak için e-devlet şifresi mecburiyeti kaldırıldı SGK serbest bıraktı. sgk.gov.tr artık hizmet gdökümü vermeye başladı.
Eski uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.
Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 1 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT'den alınacak her şifre için ayrıca 10 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.
Sadece SSK Hizmet Dökümü almak için e-devlet şifresi mecburiyeti kaldırıldı SGK serbest bıraktı. sgk.gov.tr artık hizmet gdökümü vermeye başladı.
Bağlı bulunduğu SGK müdürlüğüne başvurarak erişme durumunu aktif hale getiren vatandaşlar faydalanabilecek.Kategori: Haberler/Duyurular