Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Güncel İletişim Bilgileri

Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adres, telefon, faks v.b. güncel iletişim bilgileri listelenmektedir.

Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi İletişim bilgileri:

Adres: Çırağan Cad.Yıldız Mah.No:34 Beşiktaş/İst.
Telefon: 02122616303
Faks: 02122606705
İlçe: BEŞİKTAŞ


Eğitim Hizmetleri ile ilgili ve Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ile ilgili Forum bölümümüzden bilgi, yardım ve bilgi alabilirsiniz.

İl, ilçe ve okul bazında resmi ve özel ilköğretim okullarının bilgileri ve ilköğretim programları başta olmak üzere konuyla ilgili diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

İlköğretime elektronik kayıt işlemleri internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Web sitesini meb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadan: Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi Ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi telefon,adres ve diğer güncel iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kategori: Eğitim / İlk ve Ortaöğretim Okulları / İlköğretim Okulları / İlköğretim Okulları Listesi / İlköğretim Okulları, Liseler, Öğretmen Evleri