SGK Sorgulama - SGK Hizmet Dökümü Sorgulama

SGK Sorgulaması bilgisi için buraya tıklayınız

SGK Sorgulamalarınız, SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümünüzü E-Devlet girişi Yaparak Sorgulayabilirsiniz. SGK sorgulama sayfasından sorgulama yapabilmek için TC Kimlik numarası ile giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız ilgili sayfadan E-Devlet Kapısı girişi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. SGK Online işlemler ve Online Sorgulamalar. 

SGK Hizmet Dökümü

SGK Hizmet Dökümü, SGK Sorgulamalarınız ve Hizmet Dökümünüzü E-Devlet girişi Yaparak Sorgulayabilirsiniz. SGK hizmet Dökümü sorgulama sayfasından sorgulama yapabilmek için TC Kimlik numarası ile SGK Sorgulama girişi yaparak sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi bilmiyorsanız ilgili sayfadan E-Devlet Kapısı girişi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. TC Numarası ile SGK hizmet dökümü sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SGK No öğrenme ve diğer TC Kimlik No ile SGK Hizmet Dökümü alabilirsiniz.

SGK Prim Sorgulama

SGK Prim sorgulamalarınız, SGK Hizmet dökümü sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayınız. SGK Prim ödeme durumunuzu, SGK Prim Hesaplamanızı, SGK Emeklilik yaşınızı yukarıda bağlantıdan öğrenebilirsiniz. SGK Prim öğrenme ve SGK prim sorgulama işlemleriniz için TC Kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. SGK Prim sorgulamaları artık E-Devlet kapısından yapılmaktadır.

E-Devlet SGK işlemleri ile ilgili Forum servisimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz.

SGK İl Müdürlükleri

SGK, Sosyal Sigortalar Kurumu

TC Kimlik No ile SGK Sorgulama

SGK Emekli Aylığı Ve SGK İkramiye Hesaplama

SGK Emeklilik Yaşı Hesaplama

SGK E-Bildirge GirişKonular: SGK Sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SGK No, SGK Sicil No Sorgulama

Kategori: SGK / SGK Sorgulama

Yorumlar

ihsan özer - 14.05.2018 23:34:29

Sgk primimi öğrenmek istiyorum.


Nuh - 04.02.2016 11:30:11

Ne zaman emekli olurum.


Mahmut - 02.12.2015 14:41:58

Sigorta pirim sonucu


necmettin - 30.06.2014 22:19:32

Aylık nekadar ssk pirimi yatırılıyor?
Yorum Ekle

İsim:


Yorum: