Yukarıcambaz Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Metin Karabıyık İlköğretim Okulu Güncel İletişim Bilgileri

Yukarıcambaz Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Metin Karabıyık İlköğretim Okulu adres, telefon, faks v.b. güncel iletişim bilgileri listelenmektedir.

Yukarıcambaz Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Metin Karabıyık İlköğretim Okulu İletişim bilgileri:

Adres: Yukari Cambaz Köyü Çildir
Telefon: 05369416111
Faks:
İlçe: ÇILDIREğitim Hizmetleri ile ilgili ve Yukarıcambaz Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Metin Karabıyık İlköğretim Okulu ile ilgili Forum bölümümüzden bilgi, yardım ve bilgi alabilirsiniz.

İl, ilçe ve okul bazında resmi ve özel ilköğretim okullarının bilgileri ve ilköğretim programları başta olmak üzere konuyla ilgili diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayınız.

İlköğretime elektronik kayıt işlemleri internet üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Yukarıcambaz Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Metin Karabıyık İlköğretim Okulu Web sitesini meb.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadan: Yukarıcambaz Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Metin Karabıyık İlköğretim Okulu telefon,adres ve diğer güncel iletişim bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kategori: Eğitim / İlk ve Ortaöğretim Okulları / İlköğretim Okulları / İlköğretim Okulları Listesi / İlköğretim Okulları, Liseler, Öğretmen Evleri


Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum: